O NAS

Sofa

Markiewicz Karol Zakład Specjalistyczny Usługi Tapicerskie

Fachowe tapicerowanie mebli w mieście Warszawa

Nasz zakład tapicerski z chęcią i entuzjazmem zajmie się naprawą, konserwacją i renowacją Państwa mebli.

Proponowane przez nas usługi przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć lub zmienić wygląd swoich mebli.
Nasza pracownia zajmuje się odnawianiem wielu rodzajów sprzętów m.in. kanap, foteli, kanapo-tapczanów, kanapo-wersalek, puf, poduch, czy też siedzisk taboretów.
Wykonywane przez nas tapicerowanie przeznaczone jest dla klientów szukających zakładu w mieście Warszawa. Zakładu, który zajmuje się renowacją mebli w profesjonalny i fachowy sposób. Dzięki naszym usługom, Państwa meble na nowo staną się niepowtarzalną ozdobą wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy dzwonić pod numer telefonu 22 619 24 77 i 609 606 502 lub odwiedzić naszą pracownię.

Sofa4

Tapicerstwo

Sofa

Rzemieślnicy

Meble medyczne i stomatologiczne

Wykonywane przez nas usługi to nie tylko wymiana samych obić, ale także elementów sprężynujących czy wyściółki. Nie bez znaczenia są dla nas również drewniane elementy mebli. Nasza pracownia to doświadczony zespół tapicerów oraz profesjonalne maszyny i urządzenia adekwatne do wykonywania tego zawodu, służące między innymi do przebijania, przekłuwania, szycia, przybijania oraz krojenia. W zależności od wymagań i życzeń klientów używamy materiałów pochodzenia naturalnego oraz sztucznego, które przeznaczone są specjalnie do tapicerowania. Dzięki wymienionym powyżej elementom jesteśmy w stanie wykonywać usługi na najwyższym poziomie, pomagając w tym, by Państwa meble zyskały nowy, niepowtarzalny urok.

Gdy meble zaczynają tracić swój urok tylko wykwalifikowany tapicer jest w stanie ponownie nadać im wyrazu. Rzemieślnicy przed dokonaniem odbudowy mebla dokonują szczegółowej oceny jego zużycia, dzięki czemu mogą dobrać najodpowiedniejsze materiały i dokonać kompletnej renowacji. Nasz zakład zatrudnia jedynie pracowników, którzy profesjonalnie zajmują się tapicerką meblową. Nasi pracownicy w kompetentny sposób pomogą wybrać odpowiednią ilość i rodzaj materiałów obiciowych oraz stosowne dodatki dekoracyjne wykorzystywane w tapicerstwie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu we właściwy sposób wybieramy gąbki, pianki tapicerskie, odpowiedni rodzaj drewna, czy bejcy.

Jesteśmy firmą tapicerską z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, odznaczające się wysoką jakością. W naszej pracowni realizujemy różne zlecenia, zawsze wychodząc na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Meble codziennego użytku, fotele medyczne, fotele i stoły do masażu i wiele, wiele innych! Dodatkowo zapewniamy również usługę transportu, demontażu i montażu! Do każdego zamówienia zawsze podchodzimy profesjonalnie, z ogromną starannością i z dbałością o każdy szczegół.